כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות

כך בוחרים דלתות כניסה ונשארים מרוצים!

דלתות כניסה הן כרטיס הביקור של הבית, והן אלה שנותנות את הטון. חבל לפגום ברושם הכללי בגלל דלת שאינה נראית טוב. ישנם דלתות כניסה מעוצבות בדגמים שונים ועשויים חומרים בעלי חוזק שונה. יש להקפיד שתהיה התאמה בין מראה הבית לעיצוב הדלת.

דלתות כניסה במגוון עיצובים

דלתות כניסה חשוב שתהיינה חזקות, בטיחותיות, אך לא פחות מכך – נראות טוב. הן הפכו כבר מזמן להיות חלק אינטגרלי מעיצוב הבית ולכן יש להקפיד על בחירה נכונה. אין סוף למבחר ולסוגים של דלתות כניסה במגוון סגנונות מיוחדים, המלאי הוא עצום וכל אחד צריך להתאים מה שטוב לו. דלתות מומלצות ובטיחותיות אלו דלתות כניסה מעץ מלא.

על מה צריך להקפיד

דבר ראשון – עליו יש לתת את הדעת, הוא התאמת הדלת למידות הבית. כך שגודל המשקוף יהיה זהה לגודל הדלת שקונים כדי לא להתקע עם דלת שאי אפשר להתקין.
דבר נוסף – דלתות כניסה בטיחותיות. יותר מאשר חשוב המראה, חשוב שהדלת תספק הגנה מפני פריצות, שבירה או אפילו טריקות מרוחות סוערות. דלתות אמורות להחזיק זמן רב ולא קונים אותם כל יום. חשוב לבדוק את חוזקן לפני שרוכשים דלתות כניסה.
התאמה לבית – דלתות כניסה מעוצבות מעץ או מכל חומר אחר שתבחרו צריכות להיות מותאמות לעיצוב הבית בכלל. בית בסגנון מודרני לא יכול להסתפק בדלת כניסה שמרני ומיושן. הוא הדין בבית בסגנון כפרי, אם הדלת היא בקו נקי ואלגנטי, מתכתי וקר. הניגוד ייצור תמיהה ואף יתן הרגשה שאף אחד לא השקיע דעת בבחירת הרהיטים, תוכלו למצוא אצלנו גם דלת כניסה לבית פרטי שגם אותו צריך להתאים לעיצוב הבית.

סוגי דלתות כניסה

דלתות כניסה עשויות מחומרים שונים, ואפשר למצוא אותם עשויים פלדה, ברזל, אלומיניום. גם השילובים מגוונים וישנם הרבה דלתות שהוסיפו בהם זכוכית או עץ. ישנן עוד דלתות כניסה שונות ביניהם גם בצורות הנעילה והסגירה. יש לבחור את המנגנון המועדף עליכם, העיקר שתשארו בתחושה רגועה שהדלת מבטיחה תחושת בטחון.

דלתות כניסה בשבילך

כאשר לקוח בוחר דלתות כניסה הוא צריך דלת מותאמת לצרכיו. יש והגודל בביתו דורש התאמה מיוחדת, אם היא אינה סטנדרטית. לפעמים הוא מעוניין בעיצוב מיוחד שאינו נמצא בקטלוג. חשוב לכל קונה להרגיש שהוא הגיע אל המוצר הנכון ביותר מבחינתו, דלתות כניסה שענו על הצורך שלו, על הטעם האישי ועל התקציב שהוא יכול לעמוד בו.

כל הנתונים הללו, נלקחים בחשבון כאשר מגיעים אל חברת אפרטו מתמחה בדלתות ויש לה נסיון מיוחד בכל מה שקשור אל דלתות כניסה מעוצבות. המבחר הגדול, הרמה הגבוהה של המוצרים, והשרות הבלתי מתחרה, הופכים את אפרטו למקום שאין לו תחליף.

כדאי לנסות עוד היום! בואו לראות באפרטו דלתות!

צרו איתנו קשר